Ugrás a fő tartalomhoz
2026. szeptember 03. | Hilda
LAKOSSÁGI FÓRUM A HELYI AUTÓBUSZ-KÖZLEKEDÉSRŐL
Eger önkormányzata lakossági fórumot...
HIRDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
Miből élünk? - Minden válasz számít
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a...
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...

INGATLANÁRVERÉSI HIRDETMÉNY

Létrehozva: 2026. augusztus 14.  |  Utoljára frissítve: 2026. augusztus 14.

Nemzetgazdasági Minisztérium végrehajtást kérő és társa(i) (hivatkozási száma: PIR 303390), Dr. Hegedűs Csaba adós ellen megindult végrehajtási ügy(ek)ben tájékoztatom a feleket és érdekelteket, hogy a követelés(ek) behajtása érdekében adós(ok) tulajdonában álló ingatlanra a bírósági végrehajtásról szóló 1994.évi LIII. törvény (továbbiakban: Vht.) 141. § értelmében árverést tűzök ki.


Az alapügyben a végrehajtást Királyné Dr. Papp Ildikó közjegyző 33012/N/257/2024 számú határozata alapján Királyné Dr. Papp Ildikó közjegyző a(z) 33012/N/257/2024 számon kiállított végrehajtható okirattal rendelte el, kölcsönszerződésből eredő tőkekövetelés címen fennálló 3 085 488 Ft főkövetelés és járulékai behajtása iránt.

 

Letölthető hirdetmény

 

További végrehajtási ügyek:

Végrehajtást kérő(hiv.szám): Nemzetgazdasági Minisztérium (PIR 303390)
Adós: Dr. Hegedűs Csaba
Ügyszám: 293.V.0671/2024
Köv.jogcíme: KÖLCSÖNSZERZŐDÉS

Tőke: 7439653

 

Az árverésre kerülő ingatlan-tulajdoni hányad nyilvántartási adatai:

címe: 3300 Eger, Szalapart utca 31/a.
megnevezése: Kivett lakóház, udvar, gazdasági épület.
fekvése: EGER BELTERÜLET

helyrajzi száma: 2438

tulajdoni hányad: 110/440

jellege: lakóingatlan


Az ingatlan tartozékai és jellemző tulajdonságai: kivett lakóház, udvar, gazdasági épület, ingatlan össz területe: 386 m2, Az ingatlanról készült képfelvétel tájékoztató jellegű.


Az ingatlan közérdekű használati joggal (gázvezetéki szolgalmi jog) terhelten, beköltözhetően kerül árverésre.

 

Az ingatlan becsértéke/kikiáltási ára: 8 000 000 Ft,
árverési előleg: 800 000 Ft,
licitküszöb: 160 000 Ft.


Az árverés első, második illetve harmadik szakaszában tehető legalacsonyabb ajánlat a kikiáltási ár 90/70/50%-a, melynek összegeit illetve a szakaszok kezdő és befejező időpontját az alábbi táblázat tartalmazza.
A végrehajtói letéti bankszámla száma: MBH Bank Nyrt., 10103513-12749200-02005008.
Az átutalási megbízáson közleményként minden esetben tüntesse fel a végrehajtási ügyszámot, az EÁR által generált egyedi karaktersorozatot és az ingatlan fekvését és helyrajzi számát.


Az ingatlant külső szemrevételezéssel bármikor, belülről pedig közvetlenül a tulajdonossal (bentlakóval) előre egyeztetett időpontban lehet megtekinteni.


Vételi ajánlattétel időtartama: 2026.08.21.-tól 2026.10.20. 17:00-ig.
Vételi ajánlattétel helye: a https://arveres.mbvk.hu internetcímen a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett Elektronikus Árverési Rendszer

 

Az árverés szakaszai és a legalacsonyabb vételi ajánlat(ok) összege:

  Kezdő időpont: Befejező időpont: Legalacsonyabb vételi
ajánlat összege:
1. szakasz 2026.08.21. 2026.09.10. 17:00 7 200 000 Ft.
2. szakasz 2026.09.10. 17:00 2026.09.30. 17:00 5 600 000 Ft.
3. szakasz 2026.09.30. 17:00 2026.10.20. 17:00 4 000 000 Ft.


< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!